ALITRAK-elektryczne transportery

Firma Alitrak zajmuje się produkcją specjalistycznych pojazdów elektrycznych przeznaczonych do transportu towarów i materiałów. Nasze pojazdy wyróżniają się wysoką wydajnością połączoną z cichą pracą, co gwarantuje wysoki komfort podczas korzystania z nich na zamkniętych halach (np. produkcyjnych czy magazynowych).

Dostarczamy rozwiązania dla przedsiębiorstw z branży logistycznej i transportowej (m.in. transport materiałów i konstrukcji dla górnictwa), firm zajmujących się utrzymaniem terenów zielonych i obiektów. Nasze pojazdy wykorzystywane są również na lotniskach oraz w sektorze rolniczym.

Pojazdy elektryczne Alitrak pozwalają na bezpieczne ciągnięcie i pchanie wózków oraz towarów (np. na paletach) obniżając jednocześnie wysiłek operatora, co gwarantuje wyższą wydajność pracy i zmniejsza ryzyko wypadków oraz ewentualnych obrażeń.

Wszystkie pojazdy marki Alitrak posiadają certyfikaty bezpieczeństwa CE. Dostępne są różne modele idealnie dopasowane do konkretnych zastosowań.

Bogate doświadczenie na rynku pozwala nam na wszechstronną obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów i dostarczenie im rozwiązań idealnie wpisujących się w konkretne potrzeby związane z przemieszczaniem materiałów i towarów.

 

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt