POWERPAC-dumpery, zagęszczarki

Oferujemy szeroki wybór urządzeń niemieckiej firmy PowerPac. Przedsiębiorstwo powstało w 1991 roku w Kronberg i specjalizuje się w produkcji sprzętu przeznaczonego do zagęszczania gruntu. Od 2001 roku firma produkuje taczki z napędem spalinowym i elektrycznym cieszące się dużym zainteresowaniem w branży budowlanej oraz w sektorze robót publicznych (m.in. budowy dróg).

Oferta produktowa Kronberg obejmuje kompleksowy zestaw urządzeń przeznaczonych do transportu materiałów na placach budowy. W katalogu niemieckiego producenta dostępne są płyty wibracyjne, stopy wibracyjne, ciągniki jednoosiowe, glebogryzarki, taczki, szufle do odśnieżania. Firma poleca także dumper – szeroką gamę wywrotek różnej wielkości. Dostępne są wywrotki na kołach i gąsiennicowe z silnikami spalinowymi lub elektrycznymi. Zagęszczarka gruntu i wozidło od Kronberg w branży budowlanej uchodzą za synonim najwyższej jakości wykonania oraz niezawodności.

Firma dba o bezawaryjność i najwyższą trwałość swoich wyrobów, dlatego każda maszyna przed wprowadzeniem jej do seryjnej produkcji przechodzi szereg zaawansowanych testów na placach budowy.


Specyfikacje:PowerPac Zagęszczarki gruntu

Pobierz Zagęszczarki gruntu


Specyfikacje:PowerPac wozidla,wywrotki

Pobierz AllWheel-Dumper AC600M i AC600P wywrotki z napędem na wszystkie koła,ładowność 600kg

Pobierz Track Dumper wywrotki gąsienicowe,ładowność 360-1200kg


Specyfikacje:PowerPac mini i multi wywrotki

Pobierz Mini i Multi wywrotki z osprzętem


Specyfikacje:PowerPac taczka elektryczna

Pobierz taczka elektryczna


Specyfikacje:PowerPac Glebogryzarki

Pobierz Glebogryzarki


Specyfikacje:PowerPac Multi-Cleaner Odkurzacz do liści,owoców

Pobierz Multi Cleaner odkurzacz do liści

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt