O firmie

Firma Remaag Markus Reinhold specjalizuje się w dostarczaniu na rynek Polski i Europejski innowacyjnych maszyn i urządzeń, światowych producentów którzy są liderami w swoich dziedzinach. Wieloletnie doświadczanie w tej branży i wychodzenie naprzeciw nowym technologiom oraz zapotrzebowaniu rynku ukształtowało naszą ofertę na dostarczanie Klientowi produktów najlepszej jakości i funkcjonalności.

Jesteśmy Generalnym Przedstawicielem wiodących producentów maszyn stosowanych w drogownictwie, lotnictwie, budownictwie, przemyśle ciężkim i lekkim, jak również mających zastosowanie w firmach świadczących wszelkiego rodzaju usługi oraz gospodarstwach rolnych i domowych.

Naszymi Partnerami są takie Firmy jak GAYK-kafary i wiertnice hydrauliczne, HOFMANN ROAD MARKING GmbH -maszyny do oznakowania dróg , WIRTHS-śrutownice i frezarki , COMPAIR-sprężarki przewoźne, HADEF-wciągniki w pełnym zakresie zastosowania, VERLINDE- suwnice i wciągniki, MAER- myjki ciśnieniowe ciepło i zimno wodne , TSM-maszyny czyszczące i odkurzacze przemysłowe, DEMON- myjki ciśnieniowe, POWERPAC- dumpery, płyty wibracyjne, SHERPA-mini ładowarki, ALITRAK-elektryczne transportery, TJEP-gwoździarki i wiazarki drutu.

Zapewniamy wykwalifikowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas maszyn i urządzeń . Doświadczenie oraz szkolenia naszych serwisantów dające nam rangę Autoryzowanego Serwisu, pozwala nam niejednokrotnie na pozytywne rozwiązanie zagadnienia przy pierwszym kontakcie telefonicznym Klienta z serwisem. Poprzez mobilność serwisu zapewniamy możliwość dojazdu do siedziby klienta lub miejsca pracy maszyn.

Nasza firma wykonuje również kompleksowy zakres usług związanych z dużymi możliwościami oferowanego przez nas sprzętu.

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt