HOFMANN - Malowarka samojezdna RM3D-2

Zwrotna i wąska maszyna do malowania dróg.

Napęd hydrauliczny z silnikiem napędzającym koła i bezstopniową regulacją prędkości. Hydrauliczny, wielotarczowy hamulec postojowy.

  • Pulpit sterowniczy z możliwością przesuwania wszystkich elementów sterowania, bez koniczności instalowania prowadnic.
  • Bardzo dobra widoczność zarówno podczas malowania linii środkowych (segregacyjnych) jak i bocznych (krawędziowych).
  • Przedział silnika łatwo dostępny, co ułatwia czynności obsługowe.
  • Doskonała widoczność panoramiczna, również podczas jazdy wstecz.
  • Niska waga tej maszyny ułatwia jej Transport.

Dane techniczne

Silnik: Kubota Turbo diesel, 4-cylindrowy, 1500 cm³, chłodzony wodą, o niskim poziomie emisji spalin, (stand.UE IIIA – odpow. stand. (US) EPA Tier 4 Interim ) Moc silnika: 33,0 kW przy 3000 obr./min. Zbiornik paliwa: 38 l, zamontowany w strefie bezpieczeństwa na
przeciw tylnej osi Zbiornik oleju hydraulicznego: 43 l Wydajność kompresora: do 1060 l/min przy 7 bar; (2-cylindrowy kompresor)

Napęd:

  • hydrauliczny, bezstopniowa regulacja prędkości
  • działa jednocześnie z układem hamulcowym
  • zakres prędkości: 0-18 km/h

Ciśnieniowy zbiornik granulatu: 100 l (do 1,2 bar)

Promień skrętu: Ø 6,4 m (w zależności od wyposażenia)
Wymiary (dł. x szer. x wys. mm):
3 900 x 1 250 x 2 100 (w zależności od wyposażenia)
Waga, sprzętu:
ok. 1 200 - 1 600 kg
Łączna masa całkowita:
ok. 2 300 kg

Farby
Zbiorniki do 225 l (zbiorniki ciśnieniowe)
Zbiornik ciśnieniowy o poj. 225 l. jest odpowiedni dla wyposażenia z pompą uniwersalną (o wydajności do 12 l/min), może być stosowany również jako zbiornik niskociśnieniowy. Pompa uniwersalna jest przystosowana do aplikacji natryskowej zarówno wysokociśnieniową metodą bezpowietrzną (Airless), jak niskociśnieniową metodą powietrzną (rozpylanie strumienia farby powietrzem). Przy zastosowaniu metody powietrznej można stosować także farby inne niż airless, z domieszką granulatu lub bez.

Materiały dwuskładnikowe
Zbiorniki masy chemoutwardzalne: do 225 l, do farb dwuskładnikowych: do 225 l, (zbiorniki ciśnieniowe)
Zbiornik ciśnieniowy 225 l są stosowane tylko wraz z Pompą Uniwersalną (o poj. do 12 l/min.), może być też stosowany jako zbiornik niskociśnieniowy. Farby dwuskładnikowe aplikowane natryskowo (chemospraye) 98:2; Pompa uniwersalna jest przystosowana do aplikacji natryskowej zarówno wysokociśnieniową metodą bezpowietrzną (Airless), jak niskociśnieniową metodą powietrzną (rozpylanie strumienia farby powietrzem). Przy zastosowaniu metody powietrznej można stosować także chemospraye inne niż airless, z domieszką granulatu lub bez.

Extruder do Masy Chemo dwuskładnikowej
grubowarstwowej 98:2
Buty do Głatkich Linii i Baretk Aplikacja Strukturalna po przez otwartego Buta z wałkiem iglastym do aplikacji masy Chemo. Materiał jest mieszany w Mieszalniku dynamiczny i rozmieszany-aktywny trafia do aplikatora – Buta.

Termoplasty
Zbiorniki do 240 l (zbiorniki bezciśnieniowe), podgrzewane za pomocą gazowych lub olejowych systemów podgrzewania. Zbiorniki na masy termoplastyczne aplikowane ekstruderem Otwarte buty z płaszczem olejowym, podgrzewane za pomocą palników gazowych lub olejowych, z wymienną klapą zamykającą (shutterem) do linii 10-50 cm oraz osprzętem do baretek. (patrz informacja nr 279) Termoplastik Extruder do Linii Pojedynczych i Podwójnych o zmiennej szerokości, do linii ciągłych i przerywanych, podwójnych i Baretki.

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt