Urządzenia dżwigowe, suwnice, podnośniki

Oferujemy szeroki wybór niezawodnych urządzeń do transportu dźwignicowego. Jesteśmy dostawcą na rynek polski i rynki europejskie nowoczesnych urządzeń dźwignicowych firmy Hadef bazującej na ponad 100-letniej historii (przedsiębiorstwo powstało w 1904 roku). Zajmujemy się również dystrybucją rozwiązań francuskiej marki Verlinde założonej w 1858 roku (pierwsze we Francji przedsiębiorstwo, które, wraz z początkami elektryfikacji w 1918 roku, rozpoczęło projektowanie i wprowadzenie na rynek urządzeń dźwignicowych).

Oferta obejmuje bardzo wytrzymałe urządzenia dźwignicowe Hadef, które wyróżniają się najwyższą elastycznością działania i wykorzystaniem innowacyjnych technologii usprawniających oraz przyspieszających pracę. Naszym Klientom dostarczamy wciągniki łańcuchowe elektryczne, pneumatyczne i ręczne, wciągarki linowe (ręczne, pneumatyczne automatyczne), dźwigi, podnośniki i systemy suwnic.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się suwnice pomostowe i suwnice bramowe, elektryczne wciągarki pasowe oraz linowe pochodzące z oferty francuskiej marki Verlinde.

 

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt