Rama Pneumatyczna LRG-V

Pneumatyczne urządzenie LRG-V do wbijania słupków gwarantuje długi okres użytkowania przy niewielkich kosztach eksploatacyjnych.
Dzięki lekkiej konstrukcji, która w istotnych punktach wykazuje niezmierną stabilność, urządzenie LRG może być ładowane za pomocą żurawia montowanego na samochodzie ciężarowym.

Bezpieczeństwo i komfort – to główne cechy naszych maszyn. Dzięki spełnieniu określonych uwarunkowań niniejsza maszyna może być obsługiwana tylko przez jedną osobę. Celem zminimalizowania możliwości wystąpienie uszkodzeń i zużywania się urządzenia, LRG wyposażone jest w separator wody i dwie olejarki.
Centralna jednostka sterująca zamontowana jest na ramie przesuwnej, aby obsługujący miał zawsze zapewniony optymalny odstęp od młota lub słupka.

Dzięki systemowi sprężyn można przestawiać zginający się maszt z położenia transportowego do położenia roboczego.

Układ podnoszący o obciążeniu użytkowym 500 kg posiada wystarczającą rezerwę umożliwiającą obsługę (podnoszenie) popularnych młotów do wbijania VR 100, VR 120, VR 150 i VR 275.
Automatyczna klapa zabezpieczająca uniemożliwia w razie awarii opadanie młota (np. zerwanie łańcucha). Wytrzymały napęd jezdny wyposażony jest w hamulec pneumatyczny.

Dzięki podnośnikowi układu przesuwnego można swobodnie wysuwać i wsuwać ramę przesuwną.
4 śruby blokujące zabezpieczają ramę przesuwną przed niezamierzonym przestawieniem.

 
 

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt