MAXIMA wiertnice, piły, koronki, tarcze

Firma Maxima pierwszy raz ujrzała światło dzienne w 2001 roku w Poviglio, we północno Włoskim Regionie nazywanym Emilia. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu założyciele firmy dali życie temu nowemu projektowi, opartemu na wartościach, takich jak przejrzystość, prostota i prawdziwa pasja do swojej pracy, ich cel był krystalicznie czysty od samego początku: aby szybko stać się liderem w swojej dziedzinie.

Firma specjalizuje się w produkcji diamentowych narzędzi i maszyn do cięcia i wiercenia, a obroty wzrastały stale przez lata, nawet w czasie kryzysu gospodarczego. Ten zachęcający wynik jest pozytywnym potwierdzeniem daleko wzroczności, komercyjnych działań marketingowych i organizacyjnych decyzji, które obaj partnerzy firmy Maxima osobiście realizują.

Tak, z małej szopy przemysłowej - gdzie ich działalność się rozpoczęła - przenieśli się do nowej, nowoczesnej siedziby via Matteotti w 2008 roku na powierzchni 10000 mkw, w której mogą skutecznie reagować na potrzeby wymagań użytkowych i szybkich dostaw swoich klientów ,

Maxima zawsze wierzyła w prostotę. Prostota w stosunkach, prostota w sposobie prezentowania produktów, które biorą swoją nazwę od koloru, dając klarowny opis ich funkcji technicznych; Prostota w katalogu, gdzie łatwo poradzić sobie nawet dla mniej doświadczonych użytkowników! Zaufanie zdobyte na przestrzeni lat jest również dzięki ogólnej jakości Maxima, poświadczonej i kontrolowanej, oraz do wyczerpującego asortymentu, który oferuje produkty odpowiednie do wszystkich zadań i zawsze są w zapasie.

MAXIMA oferuje:

- szeroki asortyment tarcz diamentowych do cięcia

- różnego rodzaju narzędzia do cięcia taki jak piły; ręczne i stołowe oraz do cięcia nawierzchni

- narzędzia oraz tarcze do frezowania i szlifowania

- narzędzia do wiercenia ręczne i stacjonarne

- olbrzymi zakres znakomitych koronek do wiercenia na mokro i na sucho

- zagęszczarki gruntu

- odkurzacze do wiertnic

 

BROSZURA KORONKI WIERTNICE MAXIMA

Pobierz broszurę


Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt