HOFMANN -  Oznakowanie dwuskładnikowymi masami

HOFMANN -  Oznakowanie dwuskładnikowymi masami chemoutwardzalnymi struktura nieregularna

Oznakowanie grubowarstwowe dwuskładnikowymi masami chemoutwardzalnymi przy użyciu eks- trudera uniwersalnego 2K, lub sytemu opartego na pracy pompy miechowej (Nowość!)

  • linie pełne (płaskie).
  • struktura (nieregularna).
  • 90° baretki prostopadłe.
  • 45° baretki ukośne.

Ilość materiału podawana przez ekstruder jest stała, bez względu na lepkość materiału, ustawienie szczeliny ekstrudsera, poziom materiału w zbiorniku czy stale zachodzącą reakcję w mieszaninie składników.​
Połączone z napędem pompy zasilające ekstrudera lub odpowiednio pompa miechowa, zapewniają podawanie materiału w sposób proporcjonalny do prędkości jazdy, co gwarantuje zapewnienie stałej grubości aplikowanej warstwy, niezależnie od zmian prędkości aplikacji (AMAKOS®).

 

Nowość!

Dzięki zastosowaniu systemu pompy miechowej można stosować materiały o wysokiej szorstkości, w których granulacja stałych składników może osiągać średnicę nawet do Ø2 mm.

Gwarancja zachowania stałych proporcji mieszania składników. Dozowanie utwardzacza proszkowego w tradycyjnych otwartych butach odbywa się najczęściej na wyczucie i jest oparte na metodzie prób i błędów.

Oznakowanie dróg - struktura nieregularnaOznakowanie dróg - struktura nieregularna

Jakieś niejasności ... Masz pytania?

Kontakt